Elnyúlva nézem a tv-t, kicsit kezdek is álmosodni, de még nem hagyom magam 🙂
Olyan finomat grilleztünk, hogy csak na. Csirkemell volt, mustáros, olajos, fokhagymás, borsos pácban áztatva és hozzá alufóliába tekert újkrumpli fokhagymával megtömve, és bacon-el áttekerve 😀 Isteni volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ja és volt snidlinges tejfölös mártogatós is. Aki megpróbálkozik vele, annak jó étvágyat kívánok majd hozzá 🙂 Aztán még beszélgettünk, és utána mindenki ment a maga dolgára. Összességében jó napom volt. Csak hát fáradt vagyok…
Most Madagaszkár pingvinjeit nézem, igen jó kis mese 😀 Értelmesebb, mint a mostani dedós mesék…
Jó éjszakát mindenkinek!
Iluss♥




Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: